NET Framework HRESULT 0xc8000222 hatası nasıl düzeltilir?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

                                         bilgi paylaşımı

Bilgisayarıma NET Framework yükleyemiyorum bir çözümü varmı?

NET Frameworku bilgisayarıma sorunsuz şekilde nasıl yükleyebilirim?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

NET Framework HRESULT 0xc8000222 hatası ve çözümü

başlat /cmd  sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın  ve bu komutu girin

 ( net stop wuauserv )  ve entr a basın cmd.exe penceresi açık kalsın C:\Windows\SoftwareDistribution\  yolunu takip edin (  SoftwareDistribution)  bu dosyayı bulun ve yeniden adlandırın SDold olarak değiştir yeniden cmd.exe penceresine dönün bu komutu yazın ( net start wuauserv )enter a basın ve bilgisayarı yeniden başla Microsoft .NET Framework yüklemeyi deneyin