netden yuklediyim bir cok programi kurulumunda hata olusuyor. sp3 ve ya basq sorunlar.windows xp isletme sistemidir.

babek (1) 7 yıl önce sordu

netden yuklediyim bir cok programi kurulumunda hata olusuyor. sp3 ve ya basq sorunlar.windows xp isletme sistemidir. bide netden windows 7 yukleyib kurulumunu yapa biliyormuyum ve ya bilgisayarimdaki bilgileri silmeden nasil yapa bilirim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

format atmayı düşünüyoriseniz bilgileriniz silinmez sistem özeliklerinizi yazın bilgisayarınıza uygun olan işletim sistemini yazarız