Netflix dil değiştirme

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Netflix dizileri normalde Türkçe açılıyorken bugün İspanyolca açılmaya başladı. Netflix dil değiştirme nasıl yapılır? Netflix dizi dillerini Türkçe yapmak istiyorum. Vidolarda seçeneklerde Türkçe dili ve Türkçe altyazısı yok. Sadece ingilizce ve ispanyolca var.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Netflix hesabının arayüzü mü ispanyolca oldu yoksa sadece dizilerin dilleri mi? Netflix hesabının arayüzünde (yani ayarları) durum nedir? Şu video sana yardımcı olabilir: https://www.youtube.com/watch?v=fQ8YqgeTY2k