Netmahal belasından kurtulamıyorum !!!!!!

highlife (1) 9 yıl önce sordu

Çözümlerinizi okudum ve uygulamaya başladım.fakat adım ikide de hiçbirşeyi yapamadım.system32/GroupPolicy dosyasını bulamadım ve diğerlerinide.güvenli mod da açtım ama gene bişi yapmamadım.dediğiniz dosyalar görünmüyor.windows xp kurulu laptopumda.yardımlarınızı bekliyorum....

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

C:\Windows\System32\GroupPolicy klasörünü bulamamanızın nedeni şu adımı eksik yapıyor olmanız olabilir:

Gizli dosyaları görüntülemede iki seçeneği değiştireceksiniz

  1. Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster işaretleyin
  2. Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) işaretini kaldırın.

Kullanıcılarımız buna dikkat etmediği için ve sadece  Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster seçeneğini işaretlediği için bu klasör görünmüyor.

Ayrıca aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) işaretsiz olmalıdır.

highlife 9 yıl önce

denilenleri yaptım.malesef dosyalar görünmüyor....