(netmahal )silmeyi basardım ama hala var

izmirlicerkez (1) 9 yıl önce sordu

arkadaşlar tarif ettiginiz şekilde sidim yeniden başlattım.

pc tarattım ama ama hala sayfalarım net mahal olarak açılıyor .

pc de net mahalle ilgili (gizli dosyalar dahil) hiçbirşey bulunmuyor.

yardımcı olabilirmisiniz.

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Eğer dosyaları temizlediyseniz 3. adımı tekrarlamak sorununuzu çözecektir. Çözüm sağlayamazsanız tüm adımları tekrardan gözden geçiriniz. Bir çözüme ulaşamadığınız takdirde Facebook adresimizden destek isteyebilirsiniz.

NetMahal tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?