netmahal virüsünü kaldıramıyorum

ulker00 (1) 9 yıl önce sordu

merhabalar ben çinden ülker, netmahal virusu ikinci kez bulaştı adımları takip etmeme rağmen kaldıramadım grouppolicy dosyasını bulamadım ve malware ındırdıgım halde calısmıyor uzaktan pc yı kontrol ederek yardımcı olabılırmısınız acaba :(

Toplam 2 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/netmahal-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5470 buradaki adımları eksiksiz yaparsanız sıkıntınız kalmayacaktır.

monna (1) 9 yıl önce cevapladı

Her adımı eksiksiz yaptım.fakat internete bağlanamıyorum bağlantı var ama explorer açılmasına rağmen chrome açılmıyor.lütfen yardımmm