Netstat -n komutu

abdulbaki (75) 7 yıl önce sordu

bu komutu girince gelen TCP adreslerinin yanında enaıbled listening gibi şeyler geliyordu fakat ilk defa SYN_SENT die birşey geldi bu nedir zararlımı

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Aldığınız SYS_SENT durumunun anlamı gönderdiğiniz verinin karşı taraftan alınanamaması durumu olmalı.Yani bilgisayarınız karşıdaki sunucu ile bağlantı kurmaya çalışıyor ancak buna izin vermeyen firewall, güvenlik duvarı, virüs programı gibi bir yazılım bilgisayarınızda çalışıyor olabilir.

abdulbaki 7 yıl önce

bu iyi birşeymi