nexus5 twittera'ı instagrama bağlama sorunu

darkbluezgi (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba.nexus5 kullaniyorum.sorunum ise instagram hesabimi twittera baglayamiyorum.yanlis şifre veya kullanici adi diyor.ama kontrol ediyorum ve doğru.çözüm ne olabilir? Ayrıca instagramin yardim kisminda bu tur sorunla karsilasilan birkaç telefon ismi verilmiş.nexus one var içlerinde.yalniz çözüm sunulmamış.

Toplam 1 cevap

yusufgundogdu (76) 9 yıl önce cevapladı

Telefon üzerinde kullandığın klavye girişin farklı ise bu tarz sıkıntılar yapabilir. Telefonun klavye ve dil girişini değiştirip denemende fayda var.