nfs most wanted - İstenen işlem için yükseltme gerekiyor hatasının çözümü nedir?

enes32 (1) 2 yıl önce sordu

nfs most wanted  oyunu açılmıyor hata veriyor. İstenen işlem için yükseltme gerekiyor diyor. Ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Hatayı paylaşsan iyi olurdu.

İstenen işlem için yükseltme gerekiyor. Buna bakmanı öneririm. Bir de oyunu açarken sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştır.

Sanki kısıtlı kullanıcı ile çalıştırmayı deniyormuşsun gibi hata vermiş.

atillademirci12 (1) 2 yıl önce cevapladı

Dostum sorunu çözebildin mi