Nokia Lumia 520 güncelleme alıyor mu?

selocan787 (107) 5 yıl önce sordu

Köşede duran bi nokia lumia 520'm var şimdi brn bunu güncelleyip kullanmak istiyorum ama misal hala güvenlik güncellemeleri geliyormu yani güvenilirmidir kullanmak? Nokia nın desteği çektiğini duymuştumda doğrumudur?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Büyük ihtimalle Lumia 520 güncelleme miladını çoktan doldurmuştur. Ama bu kullanmak güvenilir değil anlamına gelmez. Eğer çalışıyorsa kullanabilirsin.

Güncellemeleri denetle bölümünde yeni bir güncelleme varsa belli olur zaten.

selocan787 5 yıl önce

Zaten sadece instagram whatsapp için kullanıcam pek bir sorun olmaz herhalde

omercik 5 yıl önce

Kullanabilirsin sorun olmaz. Gayet iyi @selocan787