Nokia Lumia 625 güç düğmesi çalışmıyor

warofthe (3) 8 yıl önce sordu

Merhaba telefonumda hiç sorun yokken bozuldu. Eve geldim bugün takıldım biraz telefonda sonra güç düğmesine bastım ama kapanmadı. Bastığım zaman güç düğmesine telefon kapanmıyor basılı tutunca telefon tamamen kapanabiliyor ama. Ayrıca şebeke yok diyor. Bunların hepsi durduk yere oldu anlamadım. Telefonumun modeli Nokia Lumia 625. Şimdi napıcam yardım eder misiniz?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Yazılımsal olarak bir sıkıntı olmuş olabilir. İlk olarak cihazı sıfırla. Ardından sorun devam ederse teknik servise gönder.

warofthe 8 yıl önce

Bu arada şuan güç düğmesi düzeldi ama şebeke hala sorunku akşama format atıcam olumlu ya da olumsuz yazarım buraya

brsozl 8 yıl önce

Yazılımsaldır büyük ihtimal ile. Bekliyorum :)

warofthe 8 yıl önce

sorunum çözüldü format atınca sağolun hocam

brsozl 8 yıl önce

Rica ederim warofthe. Cevabı onayla istersen aynı sorunu yaşayanlar çözüldü olarak görürse faydalanabilir :) Hadi geçmiş olsun.