NoRoot Güvenlik Duvarı programı nasıl kullanılır ?

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Bu program nasıl kullanılır ? kullanılma talimatlarında neler var ? ne işe yarar ? bilen varsa detaylı bir şekilde bana anlatabilrimi ?

-Teşekkür Ederim

murat 5 yıl önce

Belki bir video çekilse iyi olur @alattin

alattin 5 yıl önce

@murat çektim ;)

Toplam 2 cevap

alattin (17014) 5 yıl önce cevapladı

Biraz geç de olsa: Telefonda uygulamaların internete erişmesi nasıl engellenir?  Burada NoRoot güvenlik duvarını detaylı anlattım. Ayrıca Youtube videosu da ekledim. Videoyu incelersin. Eğer aklına takılan bir şey olursa bana sorabilirsin.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

NoRoot hem telefonunda kullanabileceğin bir Güvenlik Duvarı (Firewall) uygulaması. Bu programla bir uygulamanın internete bağlanıp bağlanmayacağına karar verebilirsin.

Mesela bir uygulamaya sadece Wi-Fi'ye bağlıyken internete erişebilme izni verebilirsin. Böylece senin bilgin dışında mobil verin açıkken o uygulama internete bağlanamaz ve sen de tasarruf sağlamış olacaksın.

Uygulama aslında mantık olarak bu. Faydalı uygulamalardan biri tavsiye ederim.