Norton Power Eraser nasıl bir programdır? Antivirüs programlarıyla birlikte çalıştırılabilirmi? Nereden download edilir?

temmuz (12505) 9 yıl önce sordu

Norton'un ücretsiz virüs ve casus yazılım kaldırma aracıdır.

Download edin. Symantec resmi sitesidir (Tıkla)

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

temmuz 9 yıl önce

Pardon :-) Kaldırayım ama herhalde önce bu başlıkta senin kaldırman gerekecek. Yada buradada kalabilir ve artı bir link daha oluşmuş olur.

murat 9 yıl önce

Pardon benden, dikkat etmedim, başlığı görüp yapıştırdım hemen. Kalabilir elbette :)