not found 404 requested resource hatası nedir

semixran (2) 7 yıl önce sordu

bi siteye girdiğim zaman not found http error 404 the requested resource is not found yazıyor bu , bu sıte harıc bütün sitelerde böyle

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

internetinde bir sorun olabilir yada girdiğin chrome firefox yada vb gibi uygulamalar bozulmuş olabilir

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

DNS önbelleğini temizlemelisin:

Klavyeden windows tuşu ile birlikte R tuşuna basılır, açılan "Çalıştır" satırına "CMD" yazılır, okeylenir. CMD Komut İstemi açılacaktır (siyah pencere). Buraya ipconfig /flashdns komutu girilerek enter tuşlanır. Daha sonra PC yeniden başlatılır.

DNS Değiştirmelisin/manuel atamalısın (8.8.8.8 - 8.8.4.4 Google DNS'yi tavsiye ederim. Yasaklı sitelerede girebilirsin):

DNS değiştirme nasıl yapılır? (tıkla)