Notepad++ ücretlimi?

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

JavaScript vb. daha iyi yazmak için Notepad++ indireceğim ücretlimidir?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Notepad++ 7.5.8 (32-bit) İndir

Notepad++ 7.5.8 (64-bit) İndir

Ücretsizdir ve zaten @nvidiagtx bunu belirtmiş. Ama onun paylaştığı linkte olanında Türkçe dil tercihi varmı bilemiyorum. Gezginlerde olan Türkçe arabirime sahip.

Fakat Windows'ta Not Defteri zaten mevcutken ayrıca Notepad ihtiyacı olabilirmi bilemiyorum. Ama hiç sanmıyorum. Neden ayrıca ihtiyaç olsunki?

Onda JavaScript daha iyimi yazılıyormuş? Bilmiyordum :)

toprak34 7 yıl önce

@temmuz açık kaynak kodlu olduğu için oyun felan yazılabiliyor

temmuz 7 yıl önce

Maşallahın var. İyi ilerliyorsun. Bak şimdiden öğretmeye dahi başladın :) @toprak34

toprak34 7 yıl önce

@temmuz :) :) 7. sınıfa kadar oyun yazıcam kendime hedef koydum. Yada bir uygulama :)

temmuz 7 yıl önce

7. Sınıfa kadarmı olur daha sonrayamı kalır, ama sen bunu mutlaka yaparsın. Buna inanırım. Zira çok meraklısın ve çok istiyorsun, pırıl pırılda bir zekaya sahipsin. Başarılı olmak için her şey var sende. Yola devam @toprak34 :)

toprak34 7 yıl önce

@temmuz :) :) Asp.Net e başlıyacam bikaç gün sonra :)

temmuz 7 yıl önce

Kolay gelsin sana. Başarılar seninle olsun @toprak34

toprak34 7 yıl önce

@temmuz teşekkürler temmuz abi :)

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Hayır Ücretsizdir

NOTEPAD