nox android oyunları oynatma kasıyo

anonim15432 (1) 6 yıl önce sordu

android oyunları bilgisayarda oynama programı nox u indirdim fakat kasma var windows 7 ekran kartı 2gb ram 2gb falan neden kasıyo acaba daha fazlamı ram gerekli

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Ram 4 GB Ve üstü Olursa Kasma Yapmaz

ama  4 GB in Alti olursa kasma yapabilir çünkü işlemci bilgisayarı yorar

Benim Bilgisayrimda Clash of clans , Hungry Shark,  Special Force Flan Oynuyorum Kasma yapmıyor 2 GB ram bilgisayarimda var 16 GB lik bilgisayarimda galiba senin pc nin işlemcisi düşük

Kasmamasi için

Directx Güncelle

Ekran Kartını Güncelle

Bilgisayarında Arkja planda çalışan program varsa gereksiz ise kapat