NOX App Player'e RAM nasıl verilir?

kralkatili123 (26) 6 yıl önce sordu

Nox app playere RAM nasıl verebilirim? 2 GB RAM'im var. C-OPS'yi PC'de oynamak istiyorum.

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Critical Ops oyununu bilgisayardan oynamak için Nox App Playere ihtiyacın yok. Facebook Gameroom (tıkla) indirerek Çoğu oyunu bilgisayardan oynayabilirsin. Facebook hesabından giriş yaparak tabiki. Facebook Gameroom, bir Facebook projesidir.

kralkatili123 6 yıl önce

@toprak oradan kaldırılmış kardeş yoksa neden bu soruyu sorayım? Düşün....

toprak34 6 yıl önce

@kralkatili123 Peki neden bunu sorunda belirtmedin? :(