Nuget ile nasıl paket yüklenir?

alattin (16999) 10 yıl önce sordu

Visual Studio 2010 ile hazırlanmış projenize Nuget paket yöneticisi vasıtasıyla hazır bileşenleri yükleyebilirsiniz.

Nuget ile hazır bileşenler projenize nasıl yüklenir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 10 yıl önce cevapladı

Visual Studio 2010 içerisinde

Tools menüsünden, Library Package Manager seçin ve  Package Manager Console tıklayın.

Paket Yönetici Konsolu açılacaktır.  Yüklemek istediğimiz paketin adı uzmanim.net olsun.

Paket yönetici konsolu içerisinde Install-Package PaketAdı şeklinde yüklemek istediğiniz paket için komut girin.

Install-Package uzmanim.net