Numara doğrulaması olmadan sosyal medya hesabı nasıl açılır?

birhankg (21) 6 yıl önce sordu

Galiba YouTube ve Instagram'da 5ten fazla hesap açamıyorduk. Açınca IP bloklanıyodu ve telefon doğrulaması istiyordu. Nasıl sınırsız hesap açabilirim?

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Hesapları Açıp Limit Dolduğu Zaman

Tarayıcı Geçmişine Girin Ve Hepsini Temizleyip Tarayıcıyı Yeniden Başlatın .

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Instagram, YouTube veya Facebook'ta bahsettiğiniz gibi bir sınırlama söz konusu değildir. Numara doğrulaması istemesinin sebebi güvenlikten ötürüdür. Yani sahte hesapların çoğalmasının önüne geçmek amacıyla telefon numarasıyla hesabınızı doğrulamanız istenir. Eğer sizden numara doğrulaması istenirse bunu yapmak mecburiyetindesiniz.

birhankg 6 yıl önce

5 kere hesap açabiliyoruz sadece ondan sonra numara gerekiyor

birhankg 6 yıl önce

Bir numara 2 kez doğruluyabiliyor bana 20den fazla hesap lazım