nvıda geforce sürücü

adana01 (1) 8 yıl önce sordu

Nvıda geforce ne işe yarar.Bende Nvida geforce 630m 1 gb yazıyor.

efsaneemrahylz 8 yıl önce

işletim sistemin ne windows 7 mi windows 8 mi windows 8.1 mi windows 10 mu ve kaç bit kaç bit olduğunu nasıl öğrenebilirim dersen bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de orda yazar

adana01 8 yıl önce

windows 10 64 bit işlemci laptop

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Nvidia GeForce bilgisayarının ekran kartı, 630 m bir Nvidia modelidir, 1 Gb ise bu ekran kartının RAM değeridir (hafızası).

Bilgisayarda oyun oynayabilmeni sağlar :)

Grafik işlemcisidir; oyun, video, resim, bilimum grafik öğelerinin görüntülenmesini sağlar. Bilgisayarlarda ekran kartı veya başka ifadeyle grafik işlemcisi (GPU) olmazsa ekrana görüntü gelmez.