NVIDIA 630 ekran kartımı güncelleyemiyorum

umuteksioglu (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar 2 gündür sabah akşam yapmaya çalışıyorum az öncede çok fazla uğraştım ama olmuyor sayısız video izleyip denedim olmadı lütfen yardım edin

darkcrak 4 yıl önce

Windows işletim sistemin nedir ? @umuteksioglu

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Yapıp denemene rağmen güncelleyemiyorum dediğine göre bazı problemlerle karşılaşıyor olmalısın. Bu karşılaştığın problemler tam olarak neler detaylı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. "Ekran kartını güncelleyemiyorum" deyince hiçbir şey anlaşılmıyor.

Örneğin bir hata alıyorsan aldığın hatayı yazabilirsin.