Nvidia DCH nedir? Nvidia DCH ve Nvidia Standart arasında ne fark var?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

 Nvidia DCH nedir?  Nvidia DCH ve Nvidia Standart arasında ne fark var?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Nvidia DCH nedir?

Nvidia iki tür sürücü sunuyor bizlere: Nvidia DCH ve  Nvidia Standart

Microsoft DCH (Declarative Componentized Hardware supported apps / Bildirici Bileşenli Donanım destekli uygulamalar) Microsoft'un yeni Evrensel Windows sürücü paketlerini kast etmektedir. Nvidia DCH sadece sürücüyü içerir. Nvidia denetim masasını içermez. Nvidia DCH sürücüleri Windows Update üzerinden yüklenir.

Nvidia DCH ve Nvidia Standart arasında ne fark var?

İşlevsel olarak Nvidia DCH ve Standart arasında bir fark yok. Her ikisinde de çekirdek bileşenler aynı. Nvidia DCH  paketleri Standart'a göre çok daha küçük ve daha hızlı kurulum sağlıyor.

 Windows 10 x64 Nisan 2018 güncellemesi (Sürüm 1803 OS Build 17134) sonrası Windows 10 işletim sistemi NVIDIA DCH sürücülerini destekler.

Bilgisayarınızda NVIDIA Standart sürücüleri yüklüyse Nvidia sitesi üzerinden NVIDIA DCH sürücülerini yükleyebilirsiniz.

Aynı şekilde bilgisayarınızda NVIDIA DCH sürücüleri yüklüyse NVIDIA Standart sürücülerini de yükleyebilirsiniz.