Nvidia Ekran Kartı güncelleme hakkında

asdfg1 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba ben bilgisayarlardan anlamam ama oyun oynarken görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti gibi bir hata verip oyunu mu kapatıyor. Nvidia güncelleme diye bir şey dediler ancak bende bir sıkıntı olur mu diye sormak istedim çünkü bilgisayarın üstündeki etikette "GEFORCE 750M" diyor yani bunu güncellersem sıkıntı olur mu?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Neden sıkıntı olsun? Güncel driverda genellikle performans artışı ve diğer iyileştirmeler mevcut oluyor.

emrearas (22) 3 yıl önce cevapladı

Crackli dirver boster kullanmanı tavsiye ederim sadece ekran kartını degil bir çok güncelleştirme yapıyor ekran kartını güncellemende bir sorun olmaz aksine daha yararlı olur...