Nvidia ekran kartı ünlem işareti

clavicula (1) 3 yıl önce sordu

Aygıt yöneticisinde ekran kartımın yanında ünlem işareti var hata kodu 43

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Arızalanmış olabilir ki en yüksek ihtimal ile de arızalanmıştır, aşağıda ki yöntem ile Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp güncel versiyonunu tekrar indir.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Ekran kartın arızalı yani ekran kartını iyi bir teknisyene vermeni tavsiye ederim. Bana sorarsan bu işi bilen ve bu işler ile uğraşan bir teknisyene vermende fayda var. Önceki konunda da zaten sana ekran kartının bozuk olduğunu belirmiştik.