NVIDIA ekran kartının yanında ünlem işareti var. Ne yapmam gerek?

clavicula (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarıma format attırdım ve ilk açtığımda sadece intel ekran kartı bulunuyordu daha sonrasında kendim Nvidia'nın sitesinden ekran kartı modelimin son sürücüsünü indirdim ve kurdum ( bu işlemleri yapmadan kalıntı varsa diye ddu ile Nvidia yı sildim ) bilgisayarı yeniden başlattığımda ise ekran kartı sürücümün yanında sarı bir ünlem işareti bulundu

SİSTEM ÖZELLİKLERİM (Asus x542ur)

-intel core i5 7200

-Nvidia 930 Mx

-intel HD 620 graphic card

-windows 10 x64

Desteğinizi bekliyorum

Toplam 3 cevap

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Nvidia yı sildiğin için öyle olmuş şimdi sağ tıklayıp güncelleyin yine sildiğiniz şeyler gelecek ama ünlem gidecek .Onlar silince nvidianın yanında ünlem olmaya devam edecek.

clavicula 3 yıl önce

Aygıt yöneticisinde hiç gözükmediği için kalıntı dosyalarını silip yeniden son sürücüyü yükledim şu an görünüyor fakat yanında ünlem işareti bulunuyor ve güncelle dediğim zaman zaten son sürücüyü kullanıyorsunuz diyor

adils 3 yıl önce

O zaman aygıtı silin ama tiki işaretleyin sonra donanım değişiklik lerini taraya basıb yeniden güncelleyin.

adils 3 yıl önce

Yada NVidia experience indirip sürücüyü güncellemeye çalışın

clavicula 3 yıl önce

Nvidia experience de sürücünüz güncel diyor aygıtı sildikten sonra ise Nvidia tamamen kayboluyor gözükmüyor sonra yeniden son sürümü indirdiğimde tekrarlıyor başa dönüyoruz

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Tekrardan DDU ile Nvidia'yı kaldırıp Geforce Experience indirip kur. Eğer yine ünlem işareti olursa kartta bozukluk var demektir.

clavicula (1) 3 yıl önce cevapladı

Teşekkürler bu işlemi yaptım demek ki kart bozulmuş

hydra 3 yıl önce

Maalesef bu mümkün. Tamir ettirirsen 400 TL civarı masraf çıkacak bunu düşün. Eski sürüme dönmeyi dene.

clavicula 3 yıl önce

Üzgünüm eski sürüme de dönmüyor