NVIDIA ekran kartıyla FreeSync monitör kullanılır mı?

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Nvidia Ekran Kartında Freesync Monitor Kullansak Ne Olur ?

Bazıları O Özelliği Kullanmazsın Diyor . Bazıları Ekranda Yırtılmalar Olur Diyor.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

FreeSync AMD'nin geliştirmiş olduğu bir teknoloji. Bir zararı olacağını zannetmiyorum. Arkadaşının dediği gibi NVIDIA kartında freesync özelliğini kullanamazsın olur biter.

malgibiolan 6 yıl önce

@farurhenho FreeSync Özelliği Ne İşe Yarar ?

omercik 6 yıl önce

Maalesef tam olarak bilgim yok ama oyun performansıyla alakalı bir şey. Bilgim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. İnternetten araştırabilirsin. @malgibiolan