Nvidia GeForce MX230 2 GB.

bekirkekik (3) 4 yıl önce sordu

bu ekran kartı hakkında yorumu olan var mı?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

İyi bir ekran kartı fakat oyunlarda yüksek FPS alamazsın yani yeni oyunlarda zaten Google de aratırsan Nvidia GeForce MX230 2 GB. test diye oyunlar üzerinde aldığı FPS değerlerini görebilirsin

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

MX 230, GT 1030'a yakın performanslar sunuyor ancak GT 1030 daha güçlü MX 230'dan, eğer laptop alacaksanız bütçe belirtin iyi bir laptop önereyim, ki MX230'un FPS testleri var. İnternetten araştırıp bulabilirsin.