Nvidia Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti

amyfsm (1) 8 yıl önce sordu

Öncelikle notebook kullanıyorum. Bu sorun bozuk bir prize taktığımda karşıma geldi. Prizin bozuk olduğunu sesten anladım. Meğersem bilgsiayar bi şarj oluyormuş bi olmuyormuş. Birden bu hatayı verdi. Ekran kartı mı yandı acaba bi yardımcı olabilecek var mı? speedfanda gpu 0c olarak gözüküyor. sanırım ekran kartını görmüyor. ya da görüyor da bi işlevi yok

-memtest testi uyguladım ramler sağlam gözüküyor elimdeki 2ramle farklı slotlara takıp denedim.

- w8 format attım olmadı, 10a yükselttim olmadı, tekrar windows 8e döndüm olmadı. şu an 8.1 kullanıyorum

- şarj aletini değiştirdim

-eski driverleri yükledim, en güncel sürümü var şu an

Toplam 3 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Nvidia burdan yükleyin size gerekli olanı indiriyor böyle bir deneme yapın yine sorun oluyorsa bir bilgisayarcıda bir ölçüm yaptırın tavsiyem http://www.nvidia.com.tr/drivers

amyfsm 8 yıl önce

sorun driver olmadığına eminim hocam. bi bilgisayarcıya da götürme şansım yok. anlayan birileri yok burada. garantiye gönderebilirim sadece o kadar da beklemek istemiyorum. sorunu bulabilsek bizzat yapılacak işleri kendim de yapabilirim

amyfsm (1) 8 yıl önce cevapladı

sorun driver olmadığına eminim hocam. bi bilgisayarcıya da götürme şansım yok. anlayan birileri yok burada. garantiye gönderebilirim sadece o kadar da beklemek istemiyorum. sorunu bulabilsek bizzat yapılacak işleri kendim de yapabilirim

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Adaptörün dandik olduğunu söylemişsiniz.Bilgisayar yeteri akımı alamayıp parçalar zorlandığında aralarında ilk hasarı alan ekran kartınız olmuş. :)

amyfsm 8 yıl önce

ama pil takılıydı yani neden böyle bir şey oluyor ki? o anki gücü neden pilden alamıyor bu sistem?

akif52 8 yıl önce

Pili kullanmadığın için.O anki sırada akımı direk olarak fişten çeker.Pilden değil.Veya akım pile gelir pilden sisteme.

amyfsm 8 yıl önce

yani kesinlikle kartta sıkıntı var?