nvidia gtx 1050 güncellemesi nasıl yapılır

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar nvidia ekran kartı gtx 1050 güncellemesi nasıl yapılır yardım edebilirmisiniz

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bu sayfadan (tıkla) sistemdeki nvidia ürünü otomatik görülür ve eğer gerekliylse sürücü güncellemesi yapılır.

Not: Bunun çalışması için sistemde java yüklü bulunmalıdır. Eğer yüklü değilse açılan sayfanın üst kısmındaki java ikonu tıklanarak yüklenmelidir.

Veya bu sayfadan (tıkla) gerekli/istenen bilgiler manuel girilerek ürünün güncel sürücüsüne ulaşılabilir:

gibi..