Nvidia Gtx950M ekran kartı güncel oyunları oynatır mı?

muvel (332) 6 yıl önce sordu

2.el sitesinden 4 senelik laptop alacağım özellikleri:

Acer V15 Nitro vn7-571g-52zy

Intel i5-5200U max 2.70 Ghz

8 GB DDR3 Ram

(16 GB'a yükseltmeyi düşünüyorum)

Ekran kartı:

Nvidia GTX950M 4 GB Vram

128 bit

Bu işlemciye sahip laptop

Gtx950M ekran kartıyla güncel

oyunları en azından minimum veya

medium ayarlarda oynatır mı?

Toplam 2 cevap

sirxan (2) 6 yıl önce cevapladı

Selam-evet oynatır 1080p zorlansa bile 720p ve dusuk ayarlarda guncel oyunlarda gayet iyi fps alınır hem zaten istediyiniz oyunun performansini gormek icin youtube-dan baka bilirsiniz Iyi gunler

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Yukarıdaki arkadalın dediği tamamen yanlış, 4 Senelik Laptop diyorsun, Soğutması yeterlimi acaba o laptopun Oyunları açsa bile ısınmsdan dolayı kasmalar, laptop kapanması gibi olaylar meysana gelebilir.

Aşağıdaki sistemle oyun performansı yapılmıştır:

SİSTEM-

8 GB Ram

İ5 6300 HQ

GTX 950m

Performans

Crysis 3 = 1080p Medium Ayarlar = Ortalama = 35 FPS

Bu değerlef üzücü.

FallOUT 4 = 1080p Medium Ayarlar = Ortaşama = 30 FPS

BU oyunlar piysadaki güncel oyunlardır bu değerler kötü değerler oyunu akıcı bir şekilde oynayamazsınınz hadi Düşük ayarlarda 720p de Alırsın 45-55 Fps