NVIDIA kartı olmayan bilgisayara sürücü yüklenir mi?

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce sordu

Merhaba benim ekran intel(R) hd graphics 520 buna Nvidia yüklersem çöker mi leptopum ?

Toplam 4 cevap

ismailsarp (6010) 5 yıl önce cevapladı

Olmayan bir donanımın sürücüsünü yükleminize gerek yok. Nvidia sürücüsünü yüklemek size oyunlarda herhangi bir performans artışı sağlamayacaktır.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Laptopun içinde NVIDIA kartı yoksa yükleyemezsin. Yani kabul etmez. Laptopun da çökmez.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Sürücü kurulumu sırasında "Bilgisayarında "Nvidia ekran kartı bulunamadı" hatası alırsın ve sürücü kurulumu iptal olur. Fakat zorlarsan kurabilirsin ama aygıt yöneticiside bu aygıtın kurulu olmadığıa dair hata görürsün.

Bazı sürücüler sistemin çökmesine sebep olabilir. Bunun bir garantisi yok.

ardahd (631) 5 yıl önce cevapladı

NVIDIA sürücün olmadığı halde neden yüklemek istiyosun? Yüklemeye çalıştığında da zaten hata ile karşılaşır ve yükleyemezsin.

ilkaybaki16 5 yıl önce

Nvidia'yı oyunlar için yüklemek istiyorum.

malgibiolan 5 yıl önce

@ilkaybaki16 Nvidia Kartın Olmadığı İçin Nvidia'yı Yüklemek Senin İçin Oyunlarda Hiç Bir Artı Sağlamaycak . Ayrıca Nvidia'nın Sponsorluğu Olan Oyunları Amd İlede Oynarsın.