NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu Hatası?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

NVIDIA ekran kartımı güncellemeye çalıştığım zaman "NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu" hatası alıyorum fakat internette bulduğum bütün çözümleri denememe rağmen halen daha devam ediyor bu hata. NVIDIA ekran kartımın DRIVER lerini sildim işe yaramadı, NVIDIA ekran kartımı DDU "Display Driver Uninstaller" uyulamasıyla kaldırdım ve tekrardan NVIDIA ekran kartımı yüklemeye çalıştığım zaman "NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu" hatasını almaya devam ediyorum.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Şu uygulama ile nvidia ekran kartını güncellemeyi deneye bilirsin

GEFORCE  EXPERIENCE

Ayrıca halen daha sorunun devam eder ise @temmuz 'un yazdıklarını deneye bilirsin.

nvidia geforce experience