OBS ile CS:GO'da kayıt alırken siyah ekran sorununu nhasıl çözebilirim?

korayxxx58 (1) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar, benim derdime çare olacak yok mu? CS:GPO'da oyuna girince bandicam veya OBS Studio'da ekran kaydı yapamıyorum masaüstünü gösteriyor oyuna girince, sebebini bilen var mı?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

CS:GO'yu yönetici olarak çalıştır. OBS'i de yönetici olarak çalıştır. Oyun nyakalama kısmını da belirli bir pencereyi yakala kısmını seçip csgo.exe olarak ayarla.