Office 2016 kurulumu yaparken neyi seçmeliyim?

lucas77 (199) 6 yıl önce sordu

Office 2016 yı açtığımda karşıma aşağıda gördüğünüz gibi kurulum seçenekleri geliyor ilk ne yapacağım bilemiyorum

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Hiç bir ayarı değştirmene gerek yok. Kurulumu başlat demen yeterli olur.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bence ihtiyacın olmayan şeyleri yüklemek gereksiz olur. Mesela Word, Excel ve PowerPoint bana göre yeterlidır (Ve belki eğer kullanacaksan Outlook). Eger sencede uygunsa sadece bunları işaretlersin. Kurulum Ayarlari basligi altındaki "Otomatik Guncellestirme" haricindeki tüm "Devre Dışı" larida seçersin (Yani otomatik guncellemeler haricindekileri devre dışı yaparsın. Zira onlara hem çok ihtiyaç olmaz hemde onların etkin olmalari halinde az bile olsa PC genel performansı olumsuz yönde etkilenecektir.). Bunlardan sonra yüklemeye devam edersin.