Office 2019 Türkçe dil paketi nasıl indirilir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Office 2019 Türkçe dil paketini nereden bulabilirim?

Office 2019 Türkçe dil paketi nereden indirilir?

Office 2019 Türkçe dil paketi indirme linki verir misiniz?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Office 2019 Türkçe dil paketi nasıl indirilir?

Office 2019'u Türkçe'ye çevirmek için ihtiyacınız olan dil paketini Microsoft'un sitesinden indirebilirsiniz.

Bu linke tıkladığınızda Office için bütün dil paketlerini indirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

1. Adım: Bu sayfada "Hangi dil gerekli?"ye tıklayın Türkçe'yi seçin.

2. Adım: Türkçe'yi seçtikten sonra 32 bit veya 64 bit seçeneklerinden birine tıkladığınızda Office 2019 Türkçe dil paketi bilgisayarınıza iner. Zaten boyutu çok küçük.

Office 2019 Türkçe dil paketi indirme alternatif çözüm

Buradaki bağlantılara tıklayarak doğrudan Türkçe dil paketini yine bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Office 2019 Türkçe dil paketi - 64 bit indir

Office 2019 Türkçe dil paketi - 32 bit indir

Office'i nasıl Türkçe yaparım?

İndirdiğiniz Türkçe dil paketini nasıl yükleyebileceğinizi Office 2019 Türkçe yapma linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.