Office 365 otomatik kayıt çalışmıyor.

xazxaz10 (55) 3 yıl önce sordu

Office 365 kullanıyorum otomatik kayıtı açmaya çalıştığımda OneDrive hesapları yükleniyor yazısında kalıyor. Fakat başlat menüsünden Office'i açtıp yeni belge açtığımda bir problem olmuyor.

xazxaz10 3 yıl önce

Sorunu çözdüm. Office den bağlı hesabımı kaldırdım tekrar bağladım düzeldi.

darkcrak 3 yıl önce

Çözüm kısmına yazarsan ve çözümünü anlatırsan seviniriz :)

Toplam 1 cevap

xazxaz10 (55) 3 yıl önce cevapladı

Sorunu çözdüm. Office den bağlı hesabımı kaldırdım tekrar bağladım düzeldi. Hesaplar kısmından hesabı kaldırıp tekrar aktifleştirdim şuan problem yok

darkcrak 3 yıl önce

Nasıl kaldırdın bağlantıyı?