Ofisteki xp ler geç açılıyor..

sberber12 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba arkadaslar ofiste kullandıgımız yaklasık 20tane xp son zamanlarda  kullanıcı oturum açma sırasında cok fazla bekletiyor

çözüm hakkında fikri olan var mı ?

Toplam 2 cevap

tyhn (16) 9 yıl önce cevapladı

Tüm pc iler biribirine ağ ile bağlıysa ağ ile ilgili bir sorun olabilir yani pc ye trojan virüs bulaşmış olabilir. Öncelikle combofix ile taratmanı tavsiye ederim bişey varsa temizleyecektir sonrasında da adam gibi bir virüs tarama programı ile tarattırman. Ağ ile bağlantılarını kesip açılma hızı değişiyor mu bunu gözle.

sberber12 (1) 9 yıl önce cevapladı

virüs oldugunu sanmıyorum ama ag ile baglantıyı kesip deneme fikri mantıklı geldi kontrol edeyim tesekkürler