Öğrenciler için ücretsiz Windows işletim sistemi nasıl ve nereden indirebilirim?

rookiee (3) 7 yıl önce sordu

microsoftun belli üniversiteler için dreamspark üzerinden bedava windows vermesi olayı vardı ama şu ana bulamıyorum onu bilen var mı acaba bitti mi?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Öğrenciler için ücretsiz Windows Embedded 8.1 Endüstri Pro sahibi olabilirsiniz yapmanız gereken öğrenci olduğunuzu gösteren edu.tr mail veya öğrenci kimlik belgesi veya öğrenci giriş kartı bu belkelerin birinin fofoğrafını çekip gönderebilirseniz beş gün içinde mailinize lisans anahtarınız geliyor   burdan kayıt olun  Windows Embedded 8.1 Endüstri Pro iso dosyasını indirin