Okul e-postası nasıl alınır?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Microsoft öğrencilere office 365 i ücretsiz sunuyormuş. Ama bunun için okul e-postası gerekiyormuş. Okul e-posta sını nasıl alabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

MEB'e bağlı okullarda sonu k12.tr uzantılı, üniversitelerde ise edu.tr uzantılı e-postalar olur. Üniversitelerde bu OBS'den otomatik olarak veriliyor fakat MEB'e bağlı okullar veriyor mu bilemiyorum.

Okulun herneyse ona sor, gerekli bilgilendirmeyi yaparlar. Google'a "öğrenci epostası alma" yazarak yapılacak bir şey değil bu anlayacağın