Okul için Video Yapımı

ahmetsamil (268) 7 yıl önce sordu

İngilizce max. 2-3 dakikalık bir video hazırlamak istiyorum.Videonun içinde ben konuşacağım ve konuştuklarımın alt yazısı geçicek.Arka planda da bahsettiğim konu ile ilgili fotoğraf olucak.Bunu hangi program ile yapabilirim ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Windows Movie Maker ile yapabilirsiniz programı kullanması kolay biraz karıştırınca nasıl yapabileceğini öğrenirsin

önce videonuzu çekin sonra arka pilan resminizi hazırlayın bu dosyaları movie maker ekleyin

ahmetsamil 7 yıl önce

Verdiğiniz linktekini indirdim,fakat çalışmadı.Windows XP için uyarlanmış sanırım.

ahmetsamil 7 yıl önce

İndirdiğim program ise Camtasia Studio 9 oldu.Gayet memnunum :)

candan 7 yıl önce

camtasia çk iyidir onula da yapılıyor evet ben ücretsiz diye movie makari verdim

candan 7 yıl önce

ayrıca movie maker 64 bit olanı indirseydiniz win 10 dahi çalışırdı

ahmetsamil 7 yıl önce

Onu indirdim zaten.Fakat bir hata verdi Windows XP ile ilgili.Çalıştıramadı.