Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

hakan (15424) 8 yıl önce sordu

Yanlış yüklemeler sonucunda bilgisayarınıza yüklenmiş olabilecek Haziran 2015 ayına ait olası istenmeyen programlar aşağıda listelenmiştir.

Bu programlar bilgisayardan kaldırılmalıdır.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki programlar Haziran 2015'a eit en çok rastlanılan olası istenmeyen programlardır.

Bu programları kaldırmadan önce bilgisayarınızı zararlı taramasından geçirin:

Daha sonra mutlaka bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapın:

  1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
    Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

  2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
  3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
    Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

Daha sonra aşağıdaki programları kaldırın:

CrossBrowse
AnyProtect
AnySend
Chat Optimise
CinemaPlus-3.2cV23.06
CinemaPlus-4.5vV23.06
CPU Miner
GamesDesktop
GoHD
Illustration EMail Address
Infonaut
MyBestOffersToday
Oursurfing
Opera Stable (Eğer siz yüklemediyseniz)
Portalsepeti
RegClean Pro
Rising Software Deployment system
Rising
SG Miner
Shopperz 2.0
Software Version Updater
SuperClick