Olası istenmeyen programlar - Temmuz 2015

hakan (15424) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarınıza sizin bilginiz haricinde yüklenmiş olabilecek Temmuz 2015 ayına ait olası istenmeyen programlar aşağıda listelenmiştir.

Bu programlar bilgisayardan kaldırılmalıdır.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki programlar Temmuz 2015'a eit en çok rastlanılan olası istenmeyen programlardır.

Bu programları kaldırmadan önce bilgisayarınızı zararlı taramasından geçirin:

Daha sonra mutlaka bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapın:

  1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
    Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

  2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
    Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
  3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
    Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

Daha sonra aşağıdaki programları kaldırın:

  • CinemaP-1.9c
  • CinemaPlus 3.2cV
  • Crossbrowse
  • Experience Comp
  • Forum Terminal
  • Friendly error
  • GamesDesktop
  • GoHD
  • GUPlayer
  • Mystart search unintall
  • Opera Stable 30 (siz bilerek yüklemediyseniz)
  • RegClean Pro
  • Remote Desktop Access - VuuPC
  • Shop And Save up
  • Software version Updater
  • SpaceSound Pro
  • Space Sound Pro Service
  • WordShark
awakness (1) 8 yıl önce cevapladı
Sayenizde bilgisaarımı eski halien getirebildim. Teşekkür ederim ama sanırım malwarebytes programı ile bilgisayarın kendisin de dll'lerinden birkaçını silmiş. bilgisayar her açıldıgında dllrun hatası alıyorum 2 tane pencere. Nasıl bunu düzeltebilirim

ali 8 yıl önce

http://uzmanim.net/soru/belirtilen-modul-bulunamadi-backgroundcontainer-dll/41919 anladığım kadarıyla bu linkte anlatılanları yaparsanız sorununuz çözülecektir.