Ön mic girişini oynayınca fışşş sesi çıkması ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar benim ön mic e mic takılı şu an olmadı bazen o yeri oynatınca " fşşşş sesi geliyor ama bırakıncva gelmiyor sıkıntı çıkarırmı ?

@farurhenho

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Bu tür sesler parazit olarak adlanrırılır. Takarken bu sesin çıkması normal çünkü takarken temassızlık, az temas etme gibi sorunlar oluyor. Ta ki jak yuvaya oturana kadar. Bu durumda da bu tür hışırtılar olabilir. Çok fazla oynatmamaya çalış.

umuttt (207) 6 yıl önce cevapladı

normal birşey bir hoparlör jakını da boştayken metal gibi şeylere deydirirsen garip sesler geliyor