Onboard Ekran Kartımı Yakmak İstiyorum

ıramazan (3) 7 yıl önce sordu

Herkese merhabalar, elimde eski bir kasa var (6-7 yıllık) içindeki onboard ekran kartını yakmak istiyorum bunun için neler yapabilirim? Yeni kasa aldığım için bir işime yaramıycak zaten bu yüzden böyle birşey yapmak istedim :)

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Oldukça marjinal bir düşünceyi uzmanım net' taşımışsın. Onboard ekran kartı anakartın üzerinde olduğu için ankartı tamamen yakman lazım :) . Tabi bana kalırsa böyle aksiyonlara girme ya kaldır bir kenara koy yada çöpe at.

ıramazan 7 yıl önce

Atcaktım ama atmadan önce böyle birşey yapmak istedim merakımdan yapmak istiyorum :) Yakmak için bir yol yokmu anakart falan yansada olur.

tahatugyan 7 yıl önce

:) güvenlik önlemini al yakıcı bir madde dökerek yakabilirsin ama ana kart kolay kolay yanıp alev alacak bir cisim değil :)