Önerdiğim Panda Antivirus Free Ayarları

kalemlik100 (14) 6 yıl önce sordu

Panda'yı ve birçok antivirüsü varsayılan ayarlarla kullanmanızı önermiyorum. Bu yüzden önerdiğim ayarları paylaşacağım.

Toplam 1 cevap

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

Önerdiğim Panda Ayarları:

kalemlik100 6 yıl önce

@aserifkuzu Panda varsayılan ayarlarla da idare eder. Ama antivirüsler bazı dosyaları atlıyor. Örneğin sıkıştırılmış dosyaları Panda'nın varsayılan ayarlarda. Bu da güvenilirliği azaltıyor. Bu hemen hemen tüm antivirüslerde geçerli. Panda'nın eklentisi sorunlu. Onun yerine Avira'nın eklentilerini kullanmak daha mantıklı bence. Şu an Panda yüklü bilgisayarda. Onun için Panda'nın ayarını verdim. Virüs temizlemeye niyeti olanlara kesinlikle özellikle bu istekle analiz ayarını yapmalarını öneriyorum.