önereceğiniz en iyi ve en güvenli torrent oyun sitesi varmı arkadaşlar ?

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

yani demek istediğim oyunlar bozuk çıkıyor bazı sitelerde o yüzden güvenim kalmadı size biraz danışmak istedim şimdiden teşekkürler :)

nizi666 7 yıl önce

Teşekkürler

Toplam 1 cevap

konyali42 (16) 7 yıl önce cevapladı

Korsan oyunların indirilmesini desteklemiyorum. İllaki oyun istiyorum diyorsan Steam'de birbirinden güzel Free-to-Play oyunlar var.

kullanici700660 7 yıl önce

FrostWire 6 indirirsen bu işi kolaylıkla yapabilirsin.Kullanımı mediaget programı gibi ama dosyalar bozuk olmuyor ve virüs bulaştırma gibi bir sorunuda yok.