ÖNERİ OYUN VARMI

ardaq (-85) 7 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar ben oyunlardan yavaş yavaş sıkılmaya başladım çok iyi bir bilgisayarım var ama ne oynasam bilemedim just cause undan mafia 2 sine artık aynı oyunlardan oynamaktan bıktım varmı beğenilen bir oyun bilgisayarımın sistem gereksinimlerim şunlardır

intel core i5

8 gb ram

Amd radeon graphics 8730

1 tb harddisk

evet arkadaşlar forumda sordum hemen hemen tüm oyunları açaçaklarını söylediler

grafikleri iştah açıçı varmı oyun sevdamı geri döndürecek bir oyun :d

Toplam 1 cevap

nizi666 (179) 7 yıl önce cevapladı

bildiğim kadarıyla burda öyle oyun tavsiyeleri falan verilmiyor oyunla ilgili bir sorunun olur falan yardım etmeye çalışırlar ama bu soru bu siteye göre değil bence burası yardımlaşma platformudur sen en iyisi bunu forumlarda veya facebook sayfalarında sor