.Onion virusu çözümü

isbiliremre (1) 3 yıl önce sordu

Geçen bir arkadaşım dosyalarının şifrelendiğini ve bakmamı rica etti.Ne yaptıysam olmadı onion virüsü ile ilgili ne yapmam gerekiyor acaba.Windows 10 kullanıyor.

Toplam 2 cevap

omeryigit (1) 3 yıl önce cevapladı

Avast antivirüs programını indir. Yönetici olarak kurulumunu yap. Aç. Tam Tarama yap ve zaten sonuç çıkar.

hydra 3 yıl önce

Fidye virüsü dosyaları şifreler, antivirüs programlarının neredeyse hepsi şifreyi çözemez.

darkcrak 3 yıl önce

Avast antivirüs programı virüs temizlemek için var fidye virüs çözemez.

darkcrak 3 yıl önce

Ayrıca avast antivirüs programı iyi bir yazılım değil benim gözümde.