Online Anket'lerle nasıl para kazanılır?

temmuz (12505) 7 yıl önce sordu

Online Anket'lerle para kazanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Anket Başına 12 TL Kazan.

Evden Ek İş İmkanı.

Online Anket Doldur Para Kazan.

Online Anket'lerle bugün para kazanmaya başlamak ister misiniz? (tıkla)

Yapabilirlerse gençler harçlıklarını çıkarsınlar istedim :)

rd3ht (1) 7 yıl önce cevapladı

Neden birisi anket doldurur diye para versin ki, doldurunca adamın eline ne geçiyor onu anlamıyorum...

researcher 7 yıl önce

@temmuz peki güvenilir midir?

temmuz 7 yıl önce

Benim güvenilirliğimi soruyorsan, evet çok güvenilirimdir. Şaka :)) Cevap vereyim, bilemiyorum. Bir araştırmak lazım. Veya en azından bir denemek.. Ben genç değilim (yaşım 64), bana göre değil @mustafadalga

researcher 7 yıl önce

Ben de öğrenciyim zamanın çoğu bilgisayar basında geçiyor ama güvenlimi onu bilemedim :)