Online Oyun Lag Sorunu Nasıl Düzeltilebilir ?

yardim1315 (37) 6 yıl önce sordu

Ben arena of valor oynuyorum ama arada lag oluyor ve oyunda kotu oynamama sebep oluyor bu lag sorunun dan kurtulmanin bir yolu varmidir ?  Oyunda arada 460 ms oldugu bile oluyor turk telekom kullanicisiyim ...Kisacasi lagdan kurtulabiliyor muyuz veya azaltabiliyor muyuz ? Ve ben 3g kullanmak zorundayim cunku telefonum ( samsung galaxy note 3 rootlu ) 4gye uyumlu degil ...YARDIM LUTFEN

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Oyunlarda Ping (LAG) Sorunu çözümü (tıkla)

Ne kadar güvenilir bilmiyorum. Orada gösterdiklerini istersen yap, istersen yapma.

yardim1315 6 yıl önce

Wifiye baglandigim zaman izlerim abi soruma cevap verdigin icin tesekkur ederim :)